"אורלי היקרה, הגעתי אליך אחרי יאוש גדול וכאבי בטן חוזרים מחיידק נחמד שלא רצה לעזוב אותי, כבר לא יכולתי לסבול את הכאב ולא ידעתי מה לעשות, אמרו לי תנסי ללכת לנטורופת זה יעזור. החלטתי לקחת את עצמי בידיים והגעתי אליך. במשך כחצי שנה עברתי בעזרתך תהליך מדהים בו מעבר להתחברות וחשיפה לאוכל חדש מגוון, בריא יותר ולא פחות טעים. למדתי גם להכיר ולתת לגוף שלי את מה שהוא מבקש ודורש. רציתי להגיד לך תודה, תודה על ההכלה בעיקר כשהיינו צריכות לשנות את התפריט כל כך הרבה בהתאם לנסיבות. תודה על הרוגע והשלווה שהשראת עלי, תודה על העידוד גם כשלפעמים קצת פישלתי. תודה על ה-10 קילו פחות (שעלו אח"כ בנסיבות משמחות).תודה על הזמינות והייעוץ בכל רגע נתון. אין ספק שזכיתי! בעז"ה נפגש אחרי הלידה."

נטלי צאירי

"באתי אל אורלי לתהליך של ירידה במשקל ושיפור מדדי פרופיל שומנים. כעבור 4.5 חודשים הייתי 12 קג פחות והמדדים השתפרו. מה שאני אוהבת אצל אורלי שהיא הלכה איתי, עם הרצונות שלי, שום דבר לא קיצוני והתאמה לפי מה שאני אוהבת ולפי אורח החיים שלי. כוסמת, קינואה וחברים שלהן ,לא יעזור בית דין ,לא מסוגלת לאכול ועדיין מצאנו אלטרנטיבות ראויות וטובות. היא נתנה לי כללים פשוטים שבאמצעותם אני יכולה להתמיד באורח החיים הזה. וכן אני מרשה לעצמי פעם בשבועיים ארוחה מפנקת ועדיין לשמור על מידתיות.  מעבר למקצועיות התזונתית אורלי נותנת מעבר, סוג של אימון,  היא עזרה לי למצוא מה המוטיבציה שלי הנוכחית להתמיד באורח החיים וכל מפגש איתה הוא מלמד. בקיצור… ממליצה בחום!"

ש.מ.

"הגעתי לאורלי לאחר תקופה ארוכה שסבלתי מדלקות שתן חוזרות. אחרי שהתייאשתי מכל טיפול רפואי שניסיתי, החלטתי ללכת לאורלי בתקווה שאולי אצלה ימצא הפיתרון. אורלי קיבלה אותי בחיוך,הקשבה וסבלנות ומייד נתנה לי כלים לטיפול בבעיה שלי. אורלי הצליחה בכמה מפגשים לגרום לכך שלא אסבול יותר מדלקות וגם גרמה לי להפסיק לפחד מהן. בזכות אורלי הבנתי שאמצעות תזונה נכונה ואורח חיים נכון אפשר לשנות הרבה.. באמת הכל מתחיל מבפנים! אז תודה לך אורלי על האוזן הקשבת, המעקב הצמוד, העצות הטובות והטיפול המסור!"

ת.ד.

"פניתי אל אורלי גוטמן לשם טיפול בצרבת קשה. הצרבת גרמה לנדודי שינה ,כאבי בטן, והרגשה נוראית. אורלי קיבלה אותי במאור פנים. שמעה על קשיי ומיד התחילה לטפל הבעייה. לאחר אבחון, קיבלתי תפריט , שנראה לי בתחילה כמופרך. החלטתי שאני , במצוקותי ,הולך עם אורלי עד הסוף. לאחר ש ב ו ע הרגשתי טוב יותר והצרבות חלפו כמעט לגמרי לאחר שבועיים פסקו הצרבות ואני מאושר. למותר לציין, שאני ממשיך עם התפריט, ושמח מאד על כך. אורלי, תודה!"

שמואל סמואל (סמי)

"אורלי יקרה! תודה רבה רבה על הייעוץ הנטורופתי. מרגע שיחתינו לפני כשלושה שבועות עשינו שינוי מדהים עם הילדים באכילה בריאה יותר. השינויים שעשינו הן שינויים ישומיים ולכן היה קל להכניס אותם לתפריט של המשפחה… תודה רבה רבה יקירה על הכל ."

לירון כליף – וולף

"אורלי יקרה, הגעתי אלייך בעקבות בעיות במערכת העיכול. סייעת לי בסדר וארגון, ופעלת בהדרגתיות לשינוי בהרגלי היום יום שלי. ליווית את התהליך בסבלנות, הקשבה, ידע ומקצועיות רבה. למדתי ויישמתי ממך כלים רבים שהטיבו עמי ועל כך אני רוצה להוקיר תודה ענקית. אני בטוחה שכל מי שיעבור אצלך תהליך יזכה."

י.א.

"לאורלי , רציתי מאד מאד להודות על האיבחון המהיר של הבעיה במעי שממנה אני סובל כבר שנים רבות. דווקא האיזון של תזונה נכונה עם טיפול בהיבט השקט הנפשי הביא להקלה משמעותית בתחושות וחזרה מלאה לשיגרה. תודה על ההקשבה, האנושיות והמענה המהיר."

ל.

"נשביתי בקסמה. אני מטופלת אצל אורלי כבר תקופה, בעלת מקצוע רצינית עם ידע נרחב, ושיטות מעשיות לעזר להטמיע שינוי בתזונה למען הבריאות שלי. אורלי בונה תכנית מקיפה של מזון לגוף ולנשמה ונותנת את ההרגשה שהיא צמודה אלי כל הזמן. אורלי תודה רבה על טיפולך המסור והמאד מעודד , ואני לא מטופלת קלה 🙂 ממליצה מכל הלב למי שרוצה לעשות שינוי."

נורית אלבוחר

"אורלי יקרה,כבר במפגש הראשון שלנו התרשמתי ממסירותך והקשבתך אלי ומיכולתך לבנות תפריט מאוזן והרגלי אכילה נכונים על פי אורח חיים וצרכים אישיים , ולא רק על פי משקל וגובה ושאר נתונים חיצוניים. ההיכרות אתך הייתה חוויה מלמדת, ועוררה את אמוני ביכולת לשנות הרגלים, דבר שידוע כקשה מכל לימוד. אני מודה לך מאד על הכלים שנתת לי, על ההזדמנות לטעות ולשפר ושוב לחרוג ואחר כך ליישר קו, ללא שיפוט ומתוך הבנה  לחולשות האנושיות הטבעיות של כולנו. אזכור לך תמיד את המשפט: בבחירת אורח חיים בריא,  מותר לעיתים לסטות לדרכים צדדיות, אך תמיד לזכור לחזור לשדרה המרכזית. כל טוב ושפע  של שמחה ונחת."

א.

ר.נ.