המלצות על מפגש "מטיילת בחדרי הלב"

"תודה אורלי על ערב של תוכן מגוון מכל העולמות שלך ועל יצירת מרחב נשי אינטימי ועוטף כמו גם על ההארות שלך והכנסת המוטיבציה ליצירת שינוי אפילו בדברים הקטנים ביוםיום שלנו, שהם כל כך משמעותיים לכולנו. תודה על אירוח מפנק וטעים."

ליאורה ניסים

"אורלי, היה ערב קסום. מקווה שאצליח לגרוס את רעשי הרקע ולשים את עצמי בעדיפות ראשונה . זו עבודה קשה אבל זו התובנה הגדולה ביותר עבורי מהערב הזה. תודה ענקית. "

אריאלה מרסי

"אורלי יקרה, תודה לך על התהליך שעברתי דרך שירייך, המטלות שגרמו לי להתעמת עם מה לשחרר או לגרוס. חזרתי הביתה עם חוויה עוצמתית. תבורכי."

יעל ורד

"אורלי יקרה, תודה שפתחת את חדרי ליבך וביתך בפנינו ברוחב לב ונעימות. היה ערב נפלא ומעשיר ונהנתי מאד. העברת את הסדנה בתשוקה והמון ידע וערך. אהבתי את החיבור שעשית בנושא השחרור בין גוף, רגש ונפש. חיבוק גדול."

נורית ליבנה

"אורלי היקרה, תודה לך על ערב מופלא, שפרט על נימי הלב, היה מתובל באוכל עשיר וטעים, בהמון מילים מדויקות, ידע רחב והעשרה מרובה של חיבור גוף ונפש. נהניתי מאד חהכיר את הנשים המקסימות ולגמרי השארת טעם של עוד ועוררת השראה".

טל פינטו-אריה

"חזרתי הביתה מלאה באנרגיה, ידע ותובנות רבות. מלאת אותנו בצידה להמשך…שילבת באלגנטיות את עולם השירה עם עולם הנטורופתיה בצורה נגישה לכל נפש. פתחת את ליבך וביתך. תודה."

אריאלה ניסנהויז

"אורלי יקרה, תודה על ערב מיוחד וקסום, ערב בו הובלת אותנו למעמקי הלב והנפש, בנעימות, בתבונה ועם ידע נרחב. עוררת מחשבות ונתת השראה. תודה לך!"

שלומית קרינסקי

"אורלי יקרה, אפשר לומר וואו, כמה קסם היה בערב הזה. כמה הלב הרחב שלך הפגיש אותנו עם לבבות שנכחו במקום. כמה שפע של מידע נכנס לחדרי הלב שלנו. שמחתי להיות חלק מהערב המופלא הזה. מצפה לבאות."

תקוה מאירי

"אחרי ערב מופלא שבו טיילנו בחדרי הלב, ניקינו, שיחררנו וזרקנו את המיותר, העודף והמפריע, חזרתי קלילה הביתה לשינה נעימה וטובה."

אהובה אהרוני

"אורלי יקרה, אפשר לומר וואו, כמה קסם היה בערב הזה. כמה הלב הרחב שלך הפגיש אותנו עם לבבות שנכחו במקום. כמהאורלי, תודה רבה על ערב מקסים, על הפתיחות והידע. על מרחב נשי מקסים והשירים שלך שעוררו חשיבה ונגעו בנימי הלב. תודה על הגושפנקה שכל שינוי מתחיל בצעד קטן וכמה חשובה ההתמדה. שרק תמשיכי לתת לנו השראה וידע."

ענת מינדל

"אורלי יקרה, תודה על ערב נפלא. השארת בי טעם של עוד. חברנו יחד למפגש של נשים מדהימות שהפגינו פתיחות ברמה גבוהה ושיתוף פעולה. כל זה קרה בזכותך, שאפשרת לנו להציץ לתוך עולמך. העברת את הידע הרב שיש לך בצורה נעימה, בהירה ומדויקת. ניכר שהשקעת זמן, חשיבה ותכנון. הכל במידה עם ענין והנאה מרובה. תודה על כיבוד בריא ומזין. תודה על ערב מעורר השראה."

אידה למדן